Warsztaty w ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Krapkowicach

Czuwaj!
Od kilku miesięcy kadra naszego hufca współpracuje z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Krapkowicach!
Z inicjatywy zastępczyni komendanta hufca ds. pracy z kadrą, pwd. Agnieszki Nowak cyklicznie odbywają się warsztaty dla drużynowych i instruktorów naszego hufca, na których dowiadujemy się jak pracować z dziećmi mającymi szczególne potrzeby, jak wspierać naszych wychowanków w okresie dojrzewania, jak radzić sobie z problemami psychicznymi młodzieży, które poprzez Covid-19 tylko się nasilają.

Kolejne warsztaty odbędą się 29 marca o godzinie 16.30 na platformie MS Teams, a ich tematem będzie wspieranie dzieci w związku z obowiązującą sytuacją w Ukrainie.  Ze względu na powagę tego zagadnienia, zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach również drużynowych i instruktorów spoza naszego hufca, jednak pełniących służbę w Chorągwi Opolskiej ZHP!

Po więcej informacji odsyłamy do pomysłodawczyni- pwd. Agnieszki Nowak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.