AktualnościHufiecInstruktorzy

Rozkaz Specjalny 1/2023

Druhny i Druhowie!

 

Z żalem pragnę poinformować, że w dniu 19 listopada 2023 r. na wieczną wartę odeszła phm. Anna Szmigoń HR – wieloletnia drużynowa obecnej 1 SDH “Wilk, który nigdy nie śpi” im. hm. J. Dolińskiego, a także członkini naszej komendy Hufca, komendantka Hufca ZHP Strzelce Opolskie i członkini jego komendy oraz szczepowa i drużynowa, ale przede wszystkim przyjaciółka całego środowiska strzeleckiego, zawsze uśmiechnięta, odważna i stawiająca czoła wszelkim trudnościom.

[…]

Zarządzam żałobę we wszystkich jednostkach Hufca ZHP Krapkowice na okres miesiąca od dnia dzisiejszego i polecam nałożyć czarne opaski na Krzyże Harcerskie oraz okryć kirem sztandary oraz proporce harcerskie.

Komendant Hufca ZHP Krapkowice

phm. Rafał Kaniak HR


Pełny rozkaz dostępny tutaj: Rozkaz Specjalny 1/2023