Aktualności

Biwak Tatrzański BŚP

Czuwaj!
Jak co roku nasz hufiec organizuje biwak dla członków naszego hufca, którego jednym z elementów jest odebranie Betlejemskiego Światła Pokoju i przewiezienie go, a następnie dzielenie się nim z mieszkańcami oraz przedstawicielami instytucji państwowych w miastach na terenie których działa nasz hufiec.

W tym roku hasłem towarzyszącym akcji Betlejemskiego Światła Pokoju jest „Czyńmy pokój”. 

Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych do zgłaszania swoich pociech do udziału w tegorocznym Biwaku Tatrzańskim BŚP! Wszelkie niezbędne informacje znajdą Państwo Regulaminie Biwaku Tatrzańskiego BŚP, a tutaj znajduje się wzór zgody rodzica/ opiekuna prawnego na udział w Biwaku Tatrzańskim BŚP.

Biwak Tatrzański BŚP jest częścią zadania „Wędrowanie 2023” współfinansowanego ze środków gminy Krapkowice.