Wycieczka do Wigierskiego Parku Narodowego!

31 lipca 2020 r. 38 zuchów, harcerzy oraz instruktorów wybrało się na wycieczkę do Muzeum Wigier w Wigierskim Parku Narodowym! Pierwszą rzeczą, która nas tam spotkała były zajęcia, podczas których mogliśmy lepiej poznać faunę Parku oraz zbadać jakoś wody jeziora Wigry. Następnie byłą chwila na zwiedzanie Muzeum oraz zakup pamiątek, po czym wszyscy udaliśmy się na spacer tamtejszym szlakiem, podczas którego nasi harcerze (uprzednio wyposażeni przez muzeum w rękawiczki oraz worki na śmieci) mieli okazję oczyścić trasę z widocznych śladów pozostawionych przez człowieka.
Wycieczka była współfinansowana ze środków z Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *