Wigilia w Racławiczkach !

13 grudnia 2016

Z 10 na 11 grudnia Zuchy z Wesołych Tygrysków oraz Pogodnych Chmurek wraz z 8 DH “Szarańczaki” spędziły wspólnie czas na Wigilii w Racławiczkach “U Dziadka Bogusia” !Oto krótka relacja w wykonaniu 7 GZ “Wesołe Tygryski”

W dniu 10/12/2016 7GZ”Wesołe Tygryski” oraz 14GZ”Pogodne Chmurki” wybrały się na wigilię do Dziadka Bogusia. Na miejsce dojechaliśmy autobusem sponsorowanym przez Usługi Przewozowe „Julia” Stefan Porada. Po zakwaterowaniu nas w Domu Kultury w Racławiczkach zajęliśmy się wykonaniem ozdób na choinkę, którą ubraliśmy w cudowny łańcuch. Gdy nastała cicha noc wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie serdeczne życzenia. Dzięki rodzicom na wigilijnym stole pojawił tradycyjny barszcz z uszkami oraz inne pyszności. W świątecznym nastroju poszliśmy na wieczorny spacer zakończony magicznym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Zmęczeni i zadowoleni zasnęliśmy wsłuchując się w śpiewogranie dobiegające od harcerzy.

Więcej zdjęć, tutaj !

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *