„V Krapkowicki Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej” już za nami !

17 listopada 2016

5 listopada odbył się V Krapkowicki Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej, oto kilka słów od Komendy Hufca !

V Krapkowicki Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej + Gala finałowa “Prometeusze 2016” + 60-lecie Hufca ZHP Krapkowice = NIEZAPOMNIANY WEEKEND!!!14962669_1356953201015769_3570200500244902258_n

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, żeby ten weekend zapadł w naszych pamięciach – Dominik Hojniak, Adrian Trębacz, Łukasz Czarnecki, Rafał Kaniak, Robert Nowak, Alina Pogorzelska, Krystyna Nowak, drużynowi i opiekunowie, zuchy i zuchenki, harcerze i harcerki, instruktorzy i instruktorki – W festiwalu uczestniczyło 182 zuchów, harcerzy i instruktorów. Na scenie zaprezentowało się 9 zespołów w kategoriach: zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy. Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom i dziękujemy drużynowym i opiekunom za trud włożony w przygotowanie występów na scenie.

Komenda Hufca ZHP w Krapkowicach: DZIĘKUJEMY!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *