Jak uzyskać dostęp do dokumentów ZHP?

Czuwaj!
Każdy członek ZHP, który ukończył 12 lat może uzyskać dostęp do konta Office w domenie zhp.net.pl*

Proces jest naprawdę prosty:
1. Klikamy w link [TUTAJ]
2. Postępujemy zgodnie z komunikatami strony.
3. W wyniku założenia konta przez administratora na podany w formularzu adres e-mail wysyłana jest wiadomość zawierająca nowy adres w domenie zhp.net.pl oraz hasło. Nadawcą maila będzie Microsoft, wiadomość nie przychodzi z konta ZHP, warto sprawdzić również folder SPAM
4. Hasło należy zmienić podczas pierwszego logowania, które należy przeprowadzić na stronie www.office.com
5. Gotowe!

*- Jeśli jesteście przybocznymi lub drużynowymi, lub chcielibyście realizować próby na stopnie wędrownicze czy instruktorskie, dzięki dostępowi do konta Office na @zhp.net.pl możecie pracować na wszystkich niezbędnych Wam dokumentach dostępnych na dyskach hufca!

Bardzo zachęcamy do zakładania harcerskich kont Microsoft Office, bo dzięki temu możemy wszyscy pracować na dokumentach, których nie trzeba drukować, a to przekłada się na zmniejszenie marnowania drzew, a harcerze miłują przyrodę! Sami widzicie- tyyyyle korzyści!
A gdybyście mieli problemy, napiszcie do hufcowego zespołu ds. programu i komunikacji pod adresem pik.krapkowice@grupy.zhp.net.pl- pomożemy!