„V Krapkowicki Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej”

30 września 2016

untitled

Komenda Hufca ZHP w Krapkowicach zaprasza na „V Krapkowicki Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej” , który odbędzie się 4-6.11.2016 w Krapkowicach.
To już piąta edycja Festiwalu, który rozszedł się szerokim echem w środowisku harcerskim i nie tylko.
Festiwal jest adresowany do Zuchów, Harcerzy, Harcerzy Starszych i Wędrowników, a także uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, gościnne mogą wystąpić także milusińscy z przedszkola.
Festiwal stanowi znakomitą okazję do podsumowania 60-letniej działalności Hufca ZHP w Krapkowicach.

Więcej informacji w regulaminie, niebawem również w specjalnej informacji dla uczestników 🙂

Regulamin festiwalu ! 🙂

Karta zgłoszeniowa patrolu/zespołu !

Wydarzenie na facebooku znajdziecie tutaj!

Napisz komentarz